İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Yatırımlarınızın Akıl Ortağı

Ne Yapıyoruz ?

Sadece cadde üzerinde bulunan, markanızın kriterlerine uygun, yüksek getiri sağlayacak “gizli” dükkanları buluyoruz. Bu dükkanları en doğru şartlara getiriyor ve markanıza sunuyoruz.

  WhatsApp Mesaj Gönder


Gizli Dükkanları Nasıl Buluyoruz ?
Saha ekibimizin detaylı çalışmaları, referanslarımız, reklam çalışmaları, etkinlik ve fuar katılımları ve dükkan sahiplerinin caddedukkan.com üzerinden bize ulaşması ile  portföyümüzü oluşturuyoruz. 

 
Nasıl Çalışıyoruz ? 
Çalışma yaptığımız birçok lokasyonda öncelikle bölgesel analiz ve rakip analiz çalışmaları yaptırıyor, dükkanın markanız için uygunluğunu belirliyoruz. Dükkanı markanıza sunmadan önce, şartları uzun süreli iş yapmanızı sağlayacak duruma getirmek için çalışıyoruz. 

Başarı için 3 kriter:  Lokasyon - Fiyat - Dükkan Sahibi 
Sektörde uzun yıllardır bulunmanın verdiği tecrübe ile yatırım yapmak isteyenleri çok iyi anlıyoruz. Bu yüzden markanıza dükkan bulmadan önce detaylı çalışmalar yapıyoruz.

Lokasyon:  Dükkanın bulunduğu lokasyon hedef kitlenize uygun olmalı ve doğru noktada olmalı. Bazı durumlarda aynı cadde üzerinde 50 mt mesafe bile çok kritik olabilir.

Fiyat: Farklı açılardan değerlendirme yaparak dükkan kira bedelinin doğru şekilde  tespit edilmesi başarı için önemli bir kriterdir. 
Fiyatı belirlerken; Demografik olarak benzer bölgelerde bulunan diğer dükkan fiyatları ile karşılaştırıyor ve ülkemizde genelde stabil olmayan ekonomik durumları da göz önünde bulundurularak, her durum için ödenebilecek kira rakamlarını belirlemeye çalışıyoruz.

Dükkan Sahibi: Kiralama sırasında iki tarafı da koruyan sözleşme hazırlanmasına onay vermesi, ilk mağaza açılışında bazı şartlarda esneklik sağlaması, yaptığınız yatırımların karşılığını almaya başladığınızda sorun yaşamayacağınız bir dükkan sahibi başarı için kritik konulardan biridir. 

  WhatsApp Mesaj Gönder


Marka ve Yatırımcılarımız İçin Özel Çalışma Yapıyoruz 
Markayı  başarılı ve risksiz bir şekilde büyütmek için özel lokasyon danışmanlık hizmeti almak isteyen eden firmalar ve yatırımcılar için çalışan bir ekibimiz var. Bu çalışma modelinde markanızın kriterlerine çok uygun ve genelde piyasada bulunmayan dükkanları tespit ediyor ve  size iletiyoruz. Böylece minimum risk ile maksimum kazanç elde edeceğiniz dükkanları kiralamanızı sağlıyoruz.
Bu hizmeti verebilmemiz için önemli olan konu ise firmanın veya yatırımcının uygun dükkanlar için hızlı karar alabilmesi. 
Ayrıca istenirse, ilan sitelerinde veya emlak ofislerinde bulunan diğer dükkanları da araştırıp sadece uygun olanları tespit ederek markalara sunuyoruz.

Yatırımcı Adaylarımıza Marka Önerisinde Bulunuyoruz.
Yatırımcı adaylarımıza, bütçe, sektör, beklenti ve profillerine uygun markaları bu markaya uygun dükkanlar ile eşleştirerek sunuyor ve yatırımcının girişim yapmak istediği alanla ilgili önemli bir aşamayı tamamlamasına yardımcı oluyoruz. 
Bayilik şartlarınız hakkında bilgileri  info@caddedukkan.com adresine gönderebilirsiniz.

Yatırımcı Adaylarımıza Hangi Markaları Öneriyoruz. 
Birçok markanın hızla bayilik verip kısa bir süre sonra kaybolduğu bir ortamda öncelikle piyasada kendini ispatlamış, arkasında yeterli sermaye gücü bulunan önceliği sadece ticari kazanç olmayan, personel eğitimine önem veren, işleyiş ve yönetiminin profesyonel olduğunu bildiğimiz markaları öneriyoruz. 

Yatırımlarınızın Akıl Ortağı Oluyoruz. 
Doğru lokasyonda, doğru sektör ile markayı eşleştiriyor ve dükkan için uygun kiralama şartlarını sağlayarak dükkan sahibi dahil herkesin kazanmasını sağlıyoruz. Herkesin kazandığı durumda biz de yaptığımız işten daha fazla keyif alıyor ve işimizi her gün biraz daha geliştirmeye çalışıyoruz.


     İletişim

  • 0212 244 1314
  • 0532 232 03 62
  • info@caddedukkan.com

  WhatsApp Mesaj GönderHizmet Talep Formu

Önemli caddelerde yer alan, yüksek getiri ve avantaj sağlayacak dükkanları kurumsal firmalara kiralıyoruz.

Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir