Dükkanınızı Kurumsal Firmalara Kiralıyoruz.


Ne Yapıyoruz ?

Sadece önemli caddelerde bulunan dükkanlar ile  kurumsal firmaların kriterlerine uygun dükkan taleplerini eşleştiriyoruz. 

Kurumsal firmalara ihtiyaçları olan bilgiler ile birlikte detaylı bir sunum yapıyor ve işlem sonuçlanana kadar sürecin takibini yapıyoruz.

Nasıl Yapıyoruz ?

Çalışma yaptığımız birçok lokasyonda öncelikle bölgesel analiz ve rakip analiz çalışmaları yaptırıyor, dükkan ve çevresine uygun sektörleri belirliyoruz. Böylece uzun süreli kiralama yapabilecek en doğru firmalara dükkanınızı sunuyoruz.

En önemli aşama olan ve kurumsal firmalarda birkaç aşamadan oluşan karar süreçlerini takip ediyor ve gerekli müdahale ve bilgilendirmeleri yaparak, gerektiğinde çözüm üreterek sonuca ulaşmaya çalışıyoruz. Binlerce kiralık dükkanın  bulunduğu bir ortamda en ufak ayrıntının bile kiralama süreçlerinde önemli olduğunu biliyoruz.

Çalışmasını yapacağımız dükkan ve bölgesi için ön çalışma yapıyor ve hızlı bir şekilde kiraya verebilmek için şartların neler olması gerektiğini  belirliyoruz.

   WhatsApp Mesaj Gönder

Kurumsal Firmalar ve Yatırımcılarımız İçin Özel Çalışma Yapıyoruz.

Markası için özel hizmet isteyen firmalar ve yatırımcılar için çalışan bir ekibimiz var. Bu çalışma modelinde ekibimiz  özel bir çalışma yaparak  firma kriterlerine en uygun dükkanları buluyor.


 

   WhatsApp Mesaj Gönder

caddedükkan & bayim olur musun fuarı işbirliği ile binlerce markaya ulaşıyoruz. 

Bayim Olur musun? Fuarına katılan markalara lokasyon danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Bölge analizi, dükkan araştırması yapıyor ve markanın doğru lokasyonda olması için çalışıyoruz.
Yatırımcı Adaylarımıza Marka Önerisinde Bulunuyoruz 

Yatırım yapacağı sektör veya markaya henüz karar vermemiş yatırımcı adaylarımıza, bütçe, beklenti ve profillerine uygun sektörleri belirliyor ve bu kriterlere uygun  dükkanları en uygun markalar ile eşleştirerek sunuyoruz. Yatırımcının minimum risk ile maksimum kazanç elde etmesini sağlayacak nitelikli çalışmalar yapıyoruz.    WhatsApp Mesaj Gönder


.......


.
Dilerseniz aşağıdaki alanları doldurarak iletişime geçebilir ya da 0212 244 13 14 ve 0532 232 03 62'dan bize ulaşabilirsiniz. 

Hizmet Talep Formu